Następny kurs:

Witamy na stronie

Szkoła Jazdy Andrzej Liszka

Kursy na prawo jazdy kategorii B w Gorlicach oraz jazdy doszkalające
Najwyższa zdawalność i gwarancja satysfakcji

Zapisz się na kurs

Dlaczego my

naszymi atutami są:

Doświadczeni instruktorzy

Nasi instruktorzy mogą pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w szkoleniu przyszłych kierowców w różnych grupach wiekowych.

Elastyczne godziny jazdy

Dostosowujemy naukę jazdy do indywidualnych potrzeb naszych kursantów, dzięki czemu kurs jazdy można bez problemu pogodzić z nauką w szkole lub pracą.

Przyjazna atomsfera nauki

Dokładamy wszelkich starań aby kurs jazdy przebiegał w miłej i bezstresowej atmosferze.

feature

Wysoka zdawalność

Jesteśmy szkołą o wysokim wskaźniku zdawalnośći za pierwszym podejściem, co potwierdzają statystyki.

Nacisk na dynamikę jazdy

Nasi absolwenci czują się pewnie i potrafią poradzić sobie w różnych warunkach drogowych.

Interesujące wykłady

Dysponujemy najnowszymi materiałami dydaktycznymi, a zajęcia teoretyczne czesto urozmaicone są treściami multimedialnymi.

400

kursantów uzyskało prawo jazdy

3

instruktorów

6

lat na rynku jako Szkoła Jazdy Andrzej Liszka

20

lat doświadczenia w szkoleniu kierowców

1 miejsce w rankingu szkół jazdy!!

Zobacz ranking.

zobacz jak uczymy

Serdecznie polecam szkołę jazdy Pana Andrzeja Liszki, świetne podejście do kursanta i przyjemna atmosfera, wszystko na wysokim poziomie. Ciekawie prowadzone zajęcia teoretyczne, bardzo profesjonalni i cierpliwi instruktorzy. którzy rzetelnie przygotowują do egzaminu. Osobiście egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Uważam, że to najlepsza szkoła nauki jazdy w okolicy ;)

Klaudia Hudzik
egzamin zdany za pierwszym razem

Do szkoły Pana Andrzeja od lat uczeszczali czlonkowie mojej rodziny i każdy świetnie to wspomina. Wszyscy zdali za pierwszym razem :) Od poczatku wiedzialem że ta szkola to najlepszy możliwy wybór i oczywiscie sie nie zawiodlem. W milej atmosferze w profesionalny sposób zostalem przygotowany do egzaminu ktory zdalem za pierwszym razem. Kazdemu kto zamierza swietnie sie przygotować do egzaminu polecam jak najszybciej zapisac sie na kurs ;) Lepszej możliwosci nie znajdziesz :)

Grzegorz Góra
egzamin zdany za pierwszym razem

Bardo dobra szkoła i bardzo miła atmosfera polecam gorąco

Agnieszka Rówińska
egzamin zdany za pierwszym razem

Szkoła nauki jazdy Pana Liszki naprawdę godna polecenia. Zarówno Pan Andrzej jak i Pan Zbyszek cechują się nieskończoną cierpliwością. Zawsze udzielą dobrych, konkretnych rad. Duże zaangażowanie, indywidualne podejście do kursantów, profesjonalizm. Egzamin teoretyczny oraz praktyczny zdany za pierwszym podejściem. Gorąco polecam.

Natalia Setlak
egzamin zdany za pierwszym razem

Szkoła Jazdy Pana Andrzeja Liszki doskonale przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy. Instruktorzy są zawsze punktualni, cierpliwi i potrafią świetnie objaśnić każdą sytuację na drodze. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a rady oraz konstruktywna krytyka pozwalają dostrzec popełniane błędy i lepiej się przygotować do jazdy. Dzięki temu egzamin zdany za pierwszym razem ! Polecam !

Anna Necio
egzamin zdany za pierwszym razem

NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY W GORLICACH ! Wszystko na najwyższym poziomie : -miła atmosfera -ciekawe i interesujące wykłady -dokładnie i szczegółowo objaśnienie każdej sytuacji na drodze -wszystko dostosowane indywidualnie do każdego kursanta Jazdy z Panem Andrzejem odbywają się w miłej i spokojnej atmosferze.Pan Andrzej ma ogromną wiedzę i dużo cierpliwości .Zawsze punktualny ,doskonale uczący przyszłych kierowców co owocuje zdaniem egzaminu przy pierwszym podejściu. Wszystkie atuty SZKOŁY Pana Andrzeja Liszki pozwalają z każdego kursanta zrobić DOBREGO KIEROWCĘ. NIE WYOBRAŻAM SOBIE WYBORU INNEJ SZKOŁY. "SZCZERZE POLECAM "

Monika Wszołek
egzamin zdany za pierwszym razem

Instruktorzy

Andrzej Liszka

Instruktor

Szkołę jazdy prowadzi Andrzej Liszka - doświadczony instruktor, który przez wiele lat z powodzeniem kształcił kursantów w gorlickiej "L-ce"

Nasza oferta

oferujemy kurs prawa jazdy kategorii B(samochód osobowy) oraz możliwość nauki poza kursem w formie dowolnej liczby godzin praktycznej jazdy w warunkach miejskich lub/i placu manewrowym. Nasza oferta szkoleniowa zawsze dostosowana jest do wymagań ośrodków egzaminacyjnych oraz najnowszych przepisów.

Kurs kategorii B Promocja!

  • 30 godzin jazdy praktycznej w warunkach miejskich i placu manewrowym
  • 30 godzin teorii
  • kurs pierwszej pomocy
  • egzamin wewnętrzny
  • cena nie zawiera opłaty za badanie lekarskie
Wybierz

Jazdy dodatkowe

  • zapraszamy osoby, którym nie udało się zdać egzaminu za pierwszym razem
Wybierz

Często zadawane pytania

faq

Zarówno nauka jazdy jak i egzamin odbywają się w Nowym Sączu.
Zajęcia teoretyczne prowadzimy w naszym biurze w Gorlicach na Kołłątaja 2, blisko przystanków komunikacji miejskiej.

Tak. Umożliwiamy płatność w dogodnych dla klientów ratach.

Pierwszym krokiem jest uzyskanie numeru PKK, który wydawany jest przez wydział komunikacji(w Gorlicach na ulicy Słonecznej 7). Szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów znajdują się pod adresem http://www.infor.pl/prawo/powiat/prawo-jazdy-2015/715915,Jak-wyrobic-numer-PKK.html. Kolejnym krokiem jest zapis na kurs w naszym biurze(13.30 - 15.30), telefonicznie lub online za pośrednictwem formularza widocznego powyżej.

Kurs na prawo jazdy można rozpocząć najwcześniej 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia.

Zapraszamy do kontaktu

odpowiadamy do 12h od otrzymania wiadomośći

zadzwoń

+48 600 172 488

dogodna lokalizacja biura

Hugona Kołłątaja 2,
33-300, Gorlice